Przejdź do treści

Firma EP Milik została stworzona aby zaoferować Państwu - Inwestorom najlepsze pod względem nowoczesności, jakości i wydajności urządzenia - Dom inteligentny

Wykonane projekty

Garść przykładowych projektów systemów

Poniższe przykładowe projekty są opartę na prawdziwych naszych realizacjach. Każdy opisany projekt składa się z opisu podzielonego na 2 części – Cel projektu i Wykonanie.

Nasze realizacje opierają się o urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne jak i pomp ciepła i automatyki. – Albo kombinacji poprzednio wymienionych systemów.

Dobieramy urządzenia w zależności od potrzeb

Nie ma jednego systemu lub urządzenia dobrze sprawującego się w każdym domu czy biurze. Jesteśmy po to, aby inwestor miał pewność, że zaproponowane rozwiązanie spełni swoje zadanie wzorowo i bezawaryjnie.

Monitorując rynek wybieramy najbardziej unikalne  rozwiązania bo tylko takie mogą w ekonomiczny sposób stworzyć komfort dla Państwa będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Skupiamy się na systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji oraz inteligentnych rozwiązaniach instalacji elektrycznej i automatyki budynku.

Klimatyzacja

Dla domu i biura
Idealne rozwiązanie do każdego zastosowania, grzania i chłodzenia.

Ogrzewanie

Ogrzej swój dom
Proponujemy rozwiązania w zależności od wielkości i dostępność mediów.

Automatyka

Dom inteligentny
Pomagamy połączyć wszystkie systemy w jedną całość, aby pracowały razem.

Rekuperacja

Optymalna ilość powietrza
Optymalna ilość świeżego i podgrzanego/schłodzonego powietrza za mniej energii.

ZDecydowany?

Skontaktuj się z nami

OBszar na którym działamy