Firma EP Milik została stworzona aby zaoferować Państwu - Inwestorom najlepsze pod względem nowoczesności, jakości i wydajności urządzenia.

Systemy ogrzewania

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie ogrzewania

Systemy ogrzewania

Stwórz system który jest dopasowany do twoich potrzeb

Wykonujemy projekty ogrzewania dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb, dobieramy najlepsze materiały i urządzenia, wykonujemy instalacje i prowadzimy serwis urządzeń zamontowanych. Proponujemy różne rozwiązania w zależności od wielkości i wyposażenia domu oraz dostępność mediów.

Dobierzemy Państwu rozwiązanie oparte na systemach ogrzewania i ciepłej wody, które są dostosowane do Państwa budżetu i potrzeb. Od odnawialnych źródeł energii po tradycyjne źródła energii – pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Nasza Firma sukcesywnie analizuje wprowadzane na rynek urządzenia i wybiera dla Państwa optymalne pod oczekiwań i wydajności.

Znajdź odpowiedni system ogrzewania dla Ciebie

Szeroka oferta pomp ciepła  pozwala dobrać urządzenie do każdego budynku i potrzeb inwestorów. Wśród nich znajdziemy m.in. urządzania grzewcze i chłodzące korzystające z energii odnawialnej zgromadzonej w powietrzu (pompy ciepła powietrze/woda) i gruncie (pompy ciepła solanka/woda), a także urządzenia produkowane głównie z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu ciepłej wody użytkowej.

Viessmann

Daikin

Gazowe kotły kondensacyjne umożliwiają maksymalne wykorzystanie energii paliwa, zapewniając jednocześnie jego optymalne zużycie. To gwarancja oszczędności na kosztach ogrzewania!

Kotły Viessmann

Kotły Daikin

Zawartość przełącznika

Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej firmy Viessmann każdy może stać się samodzielnym producentem prądu. Przekształcanie bezpłatnej energii słonecznej na prąd w przypadku zużywania go na potrzeby własne jest interesującym finansowo rozwiązaniem, a w połączeniu z zasobnikami energii pozwala uniezależnić się od publicznej sieci energetycznej.

Viessmann

Urządzenia hybrydowe to nowa kategoria urządzeń, które dzięki połączeniu różnych nośników energii lepiej niż kiedykolwiek wcześniej spełniają wymogi przemiany energetycznej w zakresie systemów grzewczych. Tym samym użytkownik nie jest już uzależniony od jednego nośnika energii i może w optymalny sposób wykorzystać zalety różnych paliw.

Viessmann

Daikin

Zmniejsz zależność od zewnętrznych dostawców prądu i rosnących cen energii – dzięki innowacyjnej metodzie wytwarzania prądu.

Viessmann

Skupiając się na innowacyjności i kreatywności Jaga stała się wiodącą w Europie fabryką grzejników. Jaga w swojej działalności kieruje się kulturą, wolnością i odpowiedzialnością społeczną

 

JAGA

Zostań naszym klientem

Formularz online

Wprowadziłeś sie do nowego domu, czy modernizujesz obecny?

Skontaktuj się z nami o bezpłatną wycenę.

Nowości

Nowości i baza wiedzy

Klimatyzacja

Dla domu i biura
Idealne rozwiązanie do każdego zastosowania, grzania i chłodzenia.

Ogrzewanie

Ogrzej swój dom
Proponujemy rozwiązania w zależności od wielkości i dostępność mediów.

Automatyka

Dom inteligentny
Pomagamy połączyć wszystkie systemy w jedną całość, aby pracowały razem.

Rekuperacja

Optymalna ilość powietrza
Optymalna ilość świeżego i podgrzanego/schłodzonego powietrza za mniej energii.

Rozwiązania szyte na miarę

Możliwość kontrolowania ogrzewania online

Możesz także zarządzać systemem za pomocą smartfona. Po prostu połącz się z Wi-Fi i pobierz aplikację, aby rozpocząć tworzenie idealnego klimatu. Zarządzaj temperaturą, trybem pracy za pomocą interaktywnego termostatu. Bądź monitoruj zużycie energii.

ZDecydowany?

Skontaktuj się z nami

OBszar na którym działamy