Ogrzewanie

Firma EP Milik została stworzona aby zaoferować Państwu - Inwestorom najlepsze pod względem nowoczesności, jakości i wydajności urządzenia.

"Jedną z najważniejszych decyzji, przed jakimi stoi inwestor na etapie modernizacji lub budowy domu, jest wybór systemu ogrzewania. Przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą wybór pompy ciepła nad innymi rozwiązaniami.."
Milik
Waldemar Milik
Założyciel

Pompa ciepła

Jednak wybór technologii ogrzewania samo w sobie nie zapewni nam podanej wydajności. Cały system trzeba starannie zaprojektować i dobrać odpowiednie urządzenia. Dowiedz się jak my to robimy.

Pompa ciepła

Szeroka oferta pomp ciepła  pozwala dobrać urządzenie do każdego budynku i potrzeb inwestorów. Wśród nich znajdziemy m.in. urządzania grzewcze i chłodzące korzystające z energii odnawialnej zgromadzonej w powietrzu (pompy ciepła powietrze/woda) i gruncie (pompy ciepła solanka/woda), a także urządzenia produkowane głównie z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu ciepłej wody użytkowej.

Viessmann

Daikin

Gazowe kotły kondensacyjne umożliwiają maksymalne wykorzystanie energii paliwa, zapewniając jednocześnie jego optymalne zużycie. To gwarancja oszczędności na kosztach ogrzewania!

Kotły Viessmann

Kotły Daikin

Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej firmy Viessmann każdy może stać się samodzielnym producentem prądu. Przekształcanie bezpłatnej energii słonecznej na prąd w przypadku zużywania go na potrzeby własne jest interesującym finansowo rozwiązaniem, a w połączeniu z zasobnikami energii pozwala uniezależnić się od publicznej sieci energetycznej.

Viessmann

Urządzenia hybrydowe to nowa kategoria urządzeń, które dzięki połączeniu różnych nośników energii lepiej niż kiedykolwiek wcześniej spełniają wymogi przemiany energetycznej w zakresie systemów grzewczych. Tym samym użytkownik nie jest już uzależniony od jednego nośnika energii i może w optymalny sposób wykorzystać zalety różnych paliw.

Viessmann

Daikin

Zmniejsz zależność od zewnętrznych dostawców prądu i rosnących cen energii – dzięki innowacyjnej metodzie wytwarzania prądu.

Viessmann

Skupiając się na innowacyjności i kreatywności Jaga stała się wiodącą w Europie fabryką grzejników. Jaga w swojej działalności kieruje się kulturą, wolnością i odpowiedzialnością społeczną

JAGA

Znajdź odpowiedni system ogrzewania dla Ciebie

Wykonujemy projekty ogrzewania dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb, dobieramy najlepsze materiały i urządzenia, wykonujemy instalacje i prowadzimy serwis urządzeń zamontowanych. Proponujemy różne rozwiązania w zależności od wielkości i wyposażenia domu oraz dostępność mediów.

Dowiedz się więcej

sredni dom

Pompa ciepła dla średnich domów. EP Milik - rozwiązania szyte na miarę.

pompa ciepła komercyjne

Pompa ciepła dla obiektów komercyjnych, C.W.U. dla pralni, hoteli szpitali i innych obiektów komercyjnych. EP Milik - rozwiązania szyte na miarę.

Pompa ciepła

Pompa ciepła - nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie i chłodzenie. Projekt, Instalacja, Serwis. EP Milik - rozwiązania szyte na miarę

zobacz co jeszcze oferujemy

Klimatyzacja ścienna

Klimatyzacja

W co raz większym stopniu nasz komfort życia zależy od klimatyzacji. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana klimatyzacja charakteryzuje się tym, że odczuwamy przyjemną temperaturę.

Wentylacja / rekuperacja

Wentylacja w domu jest konieczna aby dostarczyć optymalną ilość świeżego powietrza oraz usunąć zbędne zużyte już powietrze.

Zapraszamy do kontaktu
600 898 404

Operujemy w Warszawie i okolicach