Firma EP Milik została stworzona aby zaoferować Państwu - Inwestorom najlepsze pod względem nowoczesności, jakości i wydajności urządzenia.

Klimatyzacja

Najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie chłodzenia

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji

chłodzenie szyte na miarę

Za pomocą systemu kanałów zapewniamy dyskretny komfort klimatyzacji w całym domu. Można go zainstalować w nowym domu lub dopasować do już istniejącego, a po zainstalowaniu tylko sterownik i kratki wylotowe/wlotowe są widoczne w domu.

 

Klimatyzator kanałowy składa się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej oraz kanałów. Jednostka wewnętrzna jest ukryta w suficie lub na strychu, z kanałami rozprowadzającymi klimatyzowane powietrze przez otwory wentylacyjne rozmieszczone w całym domu. Jednostka zewnętrzna jest umieszczona w dyskretnym miejscu poza domem.

To najładniejsze modele

Systemy klimatyzacji

Klimatyzacja w codziennym życiu

W co raz większym stopniu nasz komfort życia zależy od klimatyzacji. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana klimatyzacja charakteryzuje się tym, że odczuwamy przyjemną temperaturę. Nie zdając sobie sprawy, że zainstalowane urządzenia na bieżąco monitorują i dostosowują swoje ustawienia, aby dostarczyć komfort efektywnie i równomiernie.

Aby taki cel uzyskać  korzystamy z urządzeń najlepszych fabryk na świecie. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu to co aktualnie jest najnowocześniejsze w pojedynczych jednostkach typu Split i systemach Multi Split i VRV. 

Zalety systemów klimatyzacyjnych

Klimatyzacja na jedno, czy kilka pomieszczeń? Wybór należy do Ciebie.

Do jednego agregatu zewnętrznego klimatyzatora, można podłączyć nieskończenie wiele jednostek wewnętrznych. Zależy to tylko od wyboru systemu. Wszystkimi jednostkami wewnętrznymi można sterować indywidualnie za pomocą pilota, sterownika lub poprzez aplikację mobilną: nie muszą być one montowane w tym samym pomieszczeniu ani nawet w tym samym czasie.

Systemy klimatyzacji stają się coraz bardziej popularne w domach i biurach. Najnowsze rozwiązania znacznie ułatwiły instalacje. Sprawiły, że regulacja temperatury w pomieszczeniach jest skuteczniejsza, dokładniejsza i bardziej wygodna.

Zaletą Systemów multi split jest brak potrzeby kilku jednostek zewnętrznych zajmujących sporą powierzchnię i generujących wysokie koszty eksploatacji. Taki system opiera się na jednym urządzeniu zewnętrznym, który poprzez montaż wielu jednostek wewnętrznych zapewnia optymalną temperaturę w kilku pomieszczeniach. Pojedyncza jednostka nie tylko jest łatwiejsza w montażu, ale również łatwiejsza w dopasowaniu do wystroju wnętrza.

Innym systemem pozwalającym na chłodzenie i ogrzewanie wielu pomieszczeń z dokładną regulacją temperatury jest System Zarządzania Strefowego Temperaturą Powietrza. Jednym urządzeniem kanałowym możemy chłodzić i ogrzewać do ośmiu pomieszczeń ze zróżnicowaną regulacją temperatury. Takich stref możemy utworzyć tyle ile potrzebujemy. Zaletą takiego Systemu jest elastyczne projektowanie wystroju wnętrza pomieszczeń. Dużo łatwiej jest wkomponować dyskretne kratki niż urządzenia ścienne. Dodatkowo do takiego Systemu możemy włączyć świeże powietrze z centrali wentylacyjnej.

Rekuperacja z klimatyzacją

Zostań naszym klientem

Formularz online

Wprowadziłeś sie do nowego domu, czy modernizujesz obecny?

skontaktuj się z nami o bezpłatną wycenę.

Nowości

Nowości i baza wiedzy

Rozwiązania szyte na miarę

Możliwość kontrolowania klimatyzacji online

Możesz także zarządzać systemem za pomocą smartfona. Po prostu połącz się z Wi-Fi i pobierz aplikację, aby rozpocząć tworzenie idealnego klimatu. Zarządzaj temperaturą, trybem pracy, oczyszczaniem powietrza i wentylatorami za pomocą interaktywnego termostatu. Bądź  monitoruj zużycie energii.

Klimatyzacja

Dla domu i biura
Nowoczesne rozwiązanie do każdego zastosowania, grzania i chłodzenia.

Ogrzewanie

Ogrzej swój dom
Proponujemy rozwiązania w zależności od wielkości i dostępność mediów.

Automatyka

Dom inteligentny
Pomagamy połączyć wszystkie systemy w jedną całość, aby pracowały razem.

Rekuperacja

Optymalna ilość powietrza
Optymalna ilość świeżego i podgrzanego/schłodzonego powietrza za mniej energii.

ZDecydowany?

Skontaktuj się z nami

OBszar na którym działamy