Klimatyzacja

Najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie chłodzenia

"W co raz większym stopniu nasz komfort życia zależy od klimatyzacji. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana klimatyzacja charakteryzuje się tym, że odczuwamy przyjemną temperaturę. Nie zdając sobie sprawy, że zainstalowane urządzenia na bieżąco monitorują i dostosowują swoje ustawienia, aby dostarczyć komfort efektywnie i równomiernie."
Milik
Waldemar Milik
Założyciel

poznaj naszą ofertę

Korzystamy z urządzeń najlepszych fabryk na świecie. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu to co aktualnie jest najnowocześniejsze w pojedynczych jednostkach typu Split i systemach Multi Split, VRV i jednostkach kanałowych. 

Jednostki Split

Do 1 jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 1 jednostkę wewnętrzną System ogrzewa i chłodzi 1 pomieszczenie Łatwa instalacja

Multi split

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć do 5 jednostek wewnętrznych Ogrzewanie i chłodzenie aż w 5 różnych pomieszczeniach Indywidualne sterowanie poszczególnymi pomieszczeniami

Klimatyzacja multi

VRV

Systemy VRV stanowią kompleksowe rozwiązanie sterowania klimatem dla wszelkich dużych i małych budynków. Kompleksowe rozwiązania klimatyzacji, ogrzewania i chłodzenia.

Jednostki kanałowe

Do ogrzewania i chłodzenia Dyskretnie umieszczona w suficie: widoczne są tylko kratki Wielostrefowość dla kanałowych zespołów sufitowych umożliwia ogrzewanie lub chłodzenie wielu pomieszczeń jedną jednostką wewnętrzną Unikalny filtr z funkcją automatycznego czyszczenia podwyższa efektywność energetyczną Kontrola z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji (opcjonalnie).

Klimatyzacja inteligentna

Do standardowej klimatyzacji kanałowej dodajemy system przepustnic, sterowniki z termostatami w każdej strefie i komputer zawiadujący rozdziałem powietrza, siłą nadmuchu i temperaturą.

 

Rekuperacja z klimatyzacją

Dowiedz się więcej

Klimatyzacja inteligentna

Do standardowej klimatyzacji kanałowej dodajemy system przepustnic, sterowniki z termostatami w każdej strefie i komputer zawiadujący rozdziałem powietrza, siłą nadmuchu i temperaturą.

zobacz co jeszcze oferujemy

Ogrzewanie

Jedną z najważniejszych decyzji, przed jakimi stoi inwestor na etapie modernizacji lub budowy domu, jest wybór systemu ogrzewania. Przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą wybór pompy ciepła nad innymi rozwiązaniami.

Wentylacja / rekuperacja

Wentylacja w domu jest konieczna aby dostarczyć optymalną ilość świeżego powietrza oraz usunąć zbędne zużyte już powietrze.

Zapraszamy do kontaktu
600 898 404

Działamy w Warszawie i okolicach