Klimatyzacja

Najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie chłodzenia

"W co raz większym stopniu nasz komfort życia zależy od klimatyzacji. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana klimatyzacja charakteryzuje się tym, że odczuwamy przyjemną temperaturę. Nie zdając sobie sprawy, że zainstalowane urządzenia na bieżąco monitorują i dostosowują swoje ustawienia, aby dostarczyć komfort efektywnie i równomiernie."
Milik
Waldemar Milik
Założyciel

poznaj naszą ofertę

Wyobraźcie sobie Państwo, że wchodzicie w środku upalnego lata do domu czy biura, w którym tchnie przyjemnym
chłodem. Taka wizja może się spełnić, wystarczy zamontować w budynku klimatyzację kanałową, VRV lub typu Split.
Osoby mieszkające w Warszawie lub okolicach zainteresowane instalacją takich systemów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.


Klimatyzacja kanałowa, a może Split?


W EP Milik korzystamy z urządzeń najlepszych fabryk na świecie, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu to co aktualnie jest najnowocześniejsze w jednostkach typu Split i Multi Split, VRV oraz kanałowych. Na który z systemów się zadecydować? Do najpopularniejszych urządzeń, szczególnie w obiektach mieszalnych, należą jednostki Split składające się z parownika montowanego wewnątrz oraz zewnętrznego skraplacza. Ich zaletą jest duża wydajność i cicha praca.
Modele Multi Split mają podobną budowę, służą jednak do ochładzania lub ogrzewania kilku pomieszczeń, nie jednego. W razie potrzeby można do nich podłączyć do 5 jednostek wewnętrznych. Systemy kanałowe składają się z jednego urządzenia doprowadzającego powietrze jednocześnie do wielu pomieszczeń. Zwykle montuje się je w dużych obiektach. Podobnie ma się rzecz z nowoczesnymi jednostkami typu VRV, które różnią się od pozostałych wymienionych technologii tym, że zastosowano w nich zmienny przepływ czynnika chłodniczego pozwalający precyzyjnie regulować wydajność poszczególnych podzespołów.


Klimatyzacja – Warszawa i okolice

 

Efektywność systemów chłodzenia oraz ogrzewania zależy w dużej mierze od tego, czy projekt instalacji został
odpowiednio przygotowany, a poszczególne urządzenia prawidłowo zamontowane. Chcąc móc korzystać z pełni
dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą klimatyzacja, warto zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalistów. Firma EP Milik posiada wieloletnie doświadczenie w branży HVAC. Na swoim koncie mamy setki udanych realizacji tak dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Montaż klimatyzacji przeprowadzamy szybko i fachowo, korzystając wyłącznie z najlepszych jakościowo urządzeń gwarantujących bezawaryjną eksploatację takich marek, jak Daikin, Haier, Samsung czy Mitsubishi.

Jednostki Split

Do 1 jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 1 jednostkę wewnętrzną System ogrzewa i chłodzi 1 pomieszczenie Łatwa instalacja

Multi split

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć do 5 jednostek wewnętrznych Ogrzewanie i chłodzenie aż w 5 różnych pomieszczeniach Indywidualne sterowanie poszczególnymi pomieszczeniami

Klimatyzacja multi

VRV

Systemy VRV stanowią kompleksowe rozwiązanie sterowania klimatem dla wszelkich dużych i małych budynków. Kompleksowe rozwiązania klimatyzacji, ogrzewania i chłodzenia.

Jednostki kanałowe

Do ogrzewania i chłodzenia Dyskretnie umieszczona w suficie: widoczne są tylko kratki Wielostrefowość dla kanałowych zespołów sufitowych umożliwia ogrzewanie lub chłodzenie wielu pomieszczeń jedną jednostką wewnętrzną Unikalny filtr z funkcją automatycznego czyszczenia podwyższa efektywność energetyczną Kontrola z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji (opcjonalnie).

Klimatyzacja inteligentna

Do standardowej klimatyzacji kanałowej dodajemy system przepustnic, sterowniki z termostatami w każdej strefie i komputer zawiadujący rozdziałem powietrza, siłą nadmuchu i temperaturą.

 

Rekuperacja z klimatyzacją

Dowiedz się więcej

Klimatyzacja inteligentna

Do standardowej klimatyzacji kanałowej dodajemy system przepustnic, sterowniki z termostatami w każdej strefie i komputer zawiadujący rozdziałem powietrza, siłą nadmuchu i temperaturą.

zobacz co jeszcze oferujemy

Ogrzewanie

Jedną z najważniejszych decyzji, przed jakimi stoi inwestor na etapie modernizacji lub budowy domu, jest wybór systemu ogrzewania. Przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą wybór pompy ciepła nad innymi rozwiązaniami.

Wentylacja / rekuperacja

Wentylacja w domu jest konieczna aby dostarczyć optymalną ilość świeżego powietrza oraz usunąć zbędne zużyte już powietrze.

Zapraszamy do kontaktu
600 898 404

Działamy w Warszawie i okolicach