Przejdź do treści

Klimatyzacja VRV

Nowoczesna klimatyzacja

Waldemar Milik

Obecnie każda wydajna pompa ciepła lub klimatyzator, a szczególnie ten montowany w biurach, składa się z urządzenia wewnętrznego i jednostki zewnętrznej

System klimatyzacyjny VRV IV-i jest rozwiązaniem, gdzie instalacja jest niewidoczna na zewnątrz budynku. System w całości znajduje się wewnątrz budynku, stąd nazwa nowoczesna klimatyzacja.

Daikin VRV IV klimatyzacja

Czym jest system VRV?

Jest to kompleksowe rozwiązanie do sterowania klimatem w budynku.

Od efektywnego pod względem energetycznym ogrzewania i klimatyzacji po wentylacje i systemy zarządzania budynkiem. Oferujemy rozwiązania klimatyzacyjne do biur i dużych budynków.

  • Minimalizuj straty zimnego i ciepłego powietrza przy wejściu, stosując kurtynę powietrzną Biddle.
  • Unikalna, całkowicie płaska kaseta idealnie integruje się z sufitami podwieszanymi, a jej cicha praca nie będzie Ci przeszkadzać.
  • Możliwość dostosowania w strefach z wysokim stropem poprzez zainstalowanie ogrzewania podłogowego do ogrzewania powietrza przy podłodze.
  • Oddychaj świeżym i zdrowym powietrzem, wolnym od pleśni i alergenów. W celu zapewnienia wentylacji stosuj nasze jednostki HRV lub centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne typu plug-and-play.
  • Łatwa integracja rozwiązań do wytwarzania ciepłej wody dla kuchni i toalet.
  • Niezawodne chłodzenie pomieszczeń technicznych nawet do temperatury -20°C
  • Czujniki inteligentne kierują nawiew powietrza z dala od osób znajdujących się w pomieszczeniu i automatycznie przełączają urządzenie w tryb oszczędzania energii lub wyłączają je po wykryciu, że pomieszczenie jest puste.
  • Inteligentne programy ułatwiają sterowanie klimatem w całym budynku, a nasz system zarządzania budynkiem (BMS) pozwala zintegrować i sterować wszystkimi aspektami budynku (ogrzewaniem, chłodzeniem, elektrycznością, oświetleniem, windami itd.)

Co oferujemy?

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc!

Adres e-mail: [email protected]

Numer telefonu: 600-898-404