Przejdź do treści

Firma EP Milik została stworzona aby zaoferować Państwu - Inwestorom najlepsze urządzenia pod względem nowoczesności, jakości i wydajności - Dom inteligentny

Dom inteligentny

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie dom inteligentny

Dom inteligetny

Rozwiązania inteligentnego sterowania domem

Wszsytkie projekty automatyki domowej mają dwie wspólne cechy: 

Funkcjonalność

i

Prostota.

Tworzymy w płeni zautomatyzowane rozwiązania dla pięknych domów, które są odświeżająco łatwe do kontrolowania. Kązdy projekt jest inny, dlatego spędzamy czas na poznaniu Ciebie, abyśmy mogli zaprojektować system, który będzie idealnie pasował do Twojego domu.

Doceniamy, jak cenny jest czas w domu. Zdajemy sobie również sprawę z potrzeby szbkiego przeniesienia przestrzeni domowej z pracy do zabawy, z rodziny na relaks. Cały zas jesteśmy otoczeni technologią i uważamy, że powinna ona działać bez wysiłku w tle. Co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, energię i pieniądze.

Nasza Firma sukcesywnie analizuje wprowadzane na rynek urządzenia i wybiera dla Państwa optymalne pod oczekiwań i wydajności.

Więcej o nas

Wszystkie funkcje w domu w jednym miejscu

Automatyzacja całego domu, czy poszczególnych systemów?

Na przykład utwórz sieciowy system ogrzewania w domu za pomocą termostatów grzejnikowych. Inteligentne rozwiązania grzewcze umożliwiają ogrzewanie tylko pomieszczeń, które mają być ogrzewane, podczas gdy drzwi / okno automatycznie wyłącza ogrzewanie, aby nie marnować energii, gdy okna i drzwi są otwarte.

Wyobraź sobie, że budzisz się w zimny zimowy poranek i wkraczasz do ciepłej i przytulnej łazienki z inteligentnym sterowanikiem ogrzewania. Wystarczy ustawić żądaną temperaturę i czas za pomocą aplikacji, a inteligentny sterownik komunikuje się z systemem domu inteligentnego, aby spełnić Twoje życzenia klimatyczne. Nie musisz się martwić, czy ogrzewanie / klimatyzacja zostało włączone, ponieważ można je włączać i wyłączać w aplikacji, a także ustawiać harmonogramy i timery tak, aby pasowały do Twojego dnia.

Zostań naszym klientem

Formularz online

Wprowadziłeś sie do nowego domu, czy modernizujesz obecny?

skontaktuj się z nami o bezpłatną wycenę.

Nowości

Nowości i baza wiedzy

Dom inteligentny
Rozwiązania szyte na miarę

Możliwość kontrolowania domowych systemów online

Możesz także zarządzać systemem za pomocą smartfona. Po prostu połącz się z Wi-Fi i pobierz aplikację, aby rozpocząć tworzenie idealnego klimatu. Zarządzaj temperaturą, trybem pracy, oczyszczaniem powietrza i wentylatorami za pomocą interaktywnego termostatu. Bądź  monitoruj zużycie energii.

Klimatyzacja

Dla domu i biura
Nowoczesne rozwiązanie do każdego zastosowania, grzania i chłodzenia.

Ogrzewanie

Ogrzej swój dom
Proponujemy rozwiązania w zależności od wielkości i dostępność mediów.

Automatyka

Dom inteligentny
Pomagamy połączyć wszystkie systemy w jedną całość, aby pracowały razem.

Rekuperacja

Optymalna ilość powietrza
Optymalna ilość świeżego i podgrzanego/schłodzonego powietrza za mniej energii.

ZDecydowany?

Skontaktuj się z nami

OBszar na którym działamy