Firma EP Milik została stworzona aby zaoferować Państwu - Inwestorom najlepsze pod względem nowoczesności, jakości i wydajności urządzenia.

Klimatyzacja

Najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie chłodzenia

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji

chłodzenie szyte na miarę

Za pomocą systemu kanałów zapewniamy dyskretny komfort klimatyzacji w całym domu. Można go zainstalować w nowym domu lub dopasować do już istniejącego, a po zainstalowaniu tylko sterownik oraz czerpnie i kratki wylotowe są widoczne w domu.

 

Klimatyzator kanałowy składa się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej oraz kanałów. Jednostka wewnętrzna jest ukryta w suficie lub na strychu, z kanałami rozprowadzającymi klimatyzowane powietrze przez otwory wentylacyjne rozmieszczone w całym domu. Jednostka zewnętrzna jest umieszczona w dyskretnym miejscu poza domem.

Systemy klimatyzacji

Klimatyzacja w codziennym życiu

W co raz większym stopniu nasz komfort życia zależy od klimatyzacji. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana klimatyzacja charakteryzuje się tym, że odczuwamy przyjemną temperaturę. Nie zdając sobie sprawy, że zainstalowane urządzenia na bieżąco monitorują i dostosowują swoje ustawienia, aby dostarzyć komfort efektywnie i równomiernie.

Aby taki cel uzyskać  korzystamy z urządzeń najlepszych fabryk na świecie. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu to co aktualnie jest najnowocześniejsze w pojedynczych jednostkach typu Split i systemach Multi Split i VRV. 

Zalety systemów klimatyzacyjnych

  • Idealne rozwiązanie do każdego zastosowania dzięki szerokiemu asortymentowi dostępnych produktów zarówno do grzania, jak i chłodzenia;
  • Niskie rachunki za energię dzięki wysokiej efektywności energetycznej do A+++ i funkcjom oszczędzania energii, jak czujnik inteligentne oko i tygodniowy zegar programowany;
  • Sterowanie poprzez aplikację na smartfona lub łatwy w obsłudze sterownik;
  • Doskonały klimat w pomieszczeniach: niski poziom głośności „cichy jak szept” i doskonały nawiew powietrza

Klimatyzacja na jedno, czy kilka pomieszczeń? Wybór należy do Ciebie.

Do 1 agregatu zewnętrznego multi, można podłączyć do 9 jednostek wewnętrznych. Wszystkimi jednostkami wewnętrznymi można sterować indywidualnie za pomocą pilota: nie muszą być one montowane w tym samym pomieszczeniu ani nawet w tym samym czasie.

Urządzenia kanałowe zapewniają elastyczność ogrzewania lub chłodzenia każdego pomieszczenia w domu. Twój dom może zostać podzielony na strefy, aby zmaksymalizować efektywność energetyczną i dostosować działanie klimatyzatora do swojego stylu życia – a sposób „strefowania” domu zależy wyłącznie od Ciebie.

 

Systemy klimatyzacji stają się coraz bardziej popularne w domach i biurach. Najnowsze rozwiązania znacznie ułatwiły instalacje. Oraz sprawiły, że regulacja temperatury w pomieszczeniach jest skuteczniejsza i wygodniejsza. 

Zaletą Systemów multi split jest brak potrzeby kilku jednostek zewnętrznych zajmujących sporą powierzchnię i generujących wysokie koszty eksploatacji. Taki system opiera się na jednym urządzeniu zewnętrznym, który zapewnia optymalną temperaturę w kilku pomieszczeniach. Pojedyncza jednostka nie tylko jest łatwiejsza w montażu, ale również łatwiejsza w ukryciu.

Nasze kanałowe jednostki wewnętrzne są przeznaczone do montażu w ciasnych przestrzeniach dachowych, jednostkę wewnętrzną można podzielić na dwie części, dzięki czemu jest lekka w przenoszeniu i łatwiejsza do manewrowania przez otwory i sufity.

Zostań naszym klientem

Formularz online

Wprowadziłeś sie do nowego domu, czy modernizujesz obecny?

skontaktuj się z nami o bezpłatną wycenę.

Rozwiązania szyte na miarę

Możliwość kontrolowania klimatyzacji online

Możesz także zarządzać systemem za pomocą smartfona. Po prostu połącz się z Wi-Fi i pobierz aplikację, aby rozpocząć tworzenie idealnego klimatu. Zarządzaj temperaturą, trybem pracy, oczyszczaniem powietrza i wentylatorami za pomocą interaktywnego termostatu. Bądź  monitoruj zużycie energii.

Klimatyzacja

Dla domu i biura
Nowoczesne rozwiązanie do każdego zastosowania, grzania i chłodzenia.

Ogrzewanie

Ogrzej swój dom
Proponujemy rozwiązania w zależności od wielkości i dostępność mediów.

Automatyka

Dom inteligentny
Pomagamy połączyć wszystkie systemy w jedną całość, aby pracowały razem.

Rekuperacja

Optymalna ilość powietrza
Optymalna ilość świeżego i podgrzanego/schłodzonego powietrza za mniej energii.

ZDecydowany?

Skontaktuj się z nami

OBszar na którym działamy